img

Dünya'nın Çeliğini Üretiyoruz

img

Kare ve Dikdörtgen
Profiller

img

Dilme Hattı

Hakkımızda

Sönmezler Metal

Sönmezler Metal Demir Çelik olarak 2008 kuruluşumuz ile birlikte, demir çelik sektöründeki tecrübemiz 40 yıla aşkın süreye dayanmaktadır. Boyuna kaynaklı çelik boru ve profil imalatı ile Kocaeli/Gebze adresinde bulunan toplam 22.000 m2 üzerinde 14.000 m2 si kapalı alan tesisimizde üretim faaliyetlerimize başlamış olup kısa zamanda sektörde söz sahibi olmayı başarmış bulunuyoruz.

Gebze tesisimizde, 6 adet boru-profil üretim hattımız, 2 adet dilme hattımız, 1 adet boy kesme hattımız, 2 adet boyalı malzeme üretim hattımız ile aylık 17.000 ton, yıllık 200.000 ton ortalama ile üretim yapmaktayız.

img
Sönmezler Metal

Ürünlerimiz

Ürün, üretim, hizmet kapsamında bir kalite politikası izliyoruz. İşlediğimiz hammadde ülkenin en güvenilir üreticisinden tedarik edilmektedir. EN10219 standart ve tekniklerine bire bir riayet ederek müşteri ile ürün arasında karanlık perdeler oluşmasına izin vermiyoruz.

Üretim Kapasitemiz / Yıl
200 BİNTON
img

ihracat

İhracat'ın Yıldızı Sönmezler Metal

2019 yılı ihracatın yıldızı ödülü ile Türkiye'nin Boru Profil üreticileri arasında en fazla ihracat yapan 3. firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

img
Sönmezler Metal

Değerlerimiz

img

İnsana Saygı

img

Doğaya Saygı

img

Dünya'ya Saygı